Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Снаата на Брена, Александра Пријовиќ објави раскошни секси фотки од Монако (фото)

Снаата на Брена, Александра Пријовиќ објави раскошни секси фотки од Монако (фото)

18
реклама:Лето во Банско

Снаата на фолк пејачката Лепа Брена, Александра Пријовиќ заедно со својот сопруг Филип им се придружиле на целото семејство Живоиновиќ на приватната јахта во Монако и заедно го минуваат летото.

Брена постојано објавува слики и видеа од нивната дружба и секојдневието на јахтата на својот Инстаграм, тоа го прават и останатите изненадувајки ги своите фанови.

Александра Пријовиќ со своите секси фотки не ги остави рамнодушни фановите па и таа покажа како ужива но и како изгледа во бикини.

View this post on Instagram

🌊

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------