Home INFO Сораја овој пат бујните гради ги прошета во Сен Тропе, фановите збеснаа...

Сораја овој пат бујните гради ги прошета во Сен Тропе, фановите збеснаа на фотките што таа ги бјави (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Во време на пандемија и кога границите се затворени а луѓето изолирани Сораја не запира и по краток период повторно покажа дека е главна на Инстаграм.

Старлетата извесен период беше во Црна Гора а во моментов своите гради и секси тело ги покажува на Азурниот брег.

Иако не открива со кого е таму сепак фановите повторно почнаа да воздивнуваат од нејзинте секси фотографии.

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------