Home INFO Снаата на Брена подготвена, еве како планира да се породи Александра Пријовиќ

Снаата на Брена подготвена, еве како планира да се породи Александра Пријовиќ

реклама:G Natural

Пејачката и снаа на Брена, Александра Пријовиќ веќе е во осмиот месец од бременоста и на големо се подготвува за првото породување.

Иако планирала да се породи во Америка, бидејки нејзината бременост била ризична го послушала својот гинеколог и решила да се породи во приватна белградска клиника.

Откако направила мала анкета на своие новопечени мајки колешки се одлучила и за една од приватните клиники каде што за самото породување ке одвои 3000 евра.

Пранирала да се породи по природен пат, а на нејзиното породување ќе присуствувал и нејзинит сопруг Филип Живојиновиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------