Home INFO Дарко Лазиќ ја прослави својата годишнина со македонската „Стани моме да заиграш“...

Дарко Лазиќ ја прослави својата годишнина со македонската „Стани моме да заиграш“ /ВИДЕО/

реклама:Лето во Банско

Иако на рехабилитација сеуште не стивнуваат информациите поврзани со фолк пејачот Дарко Лазиќ.

Откако успеа да ја преживее страшната сообраќајка пред неколки месеци сега е во бања каде што закрепнува од несреќата.

Тој на големо ужива и секој ден прави нешто интересно вон третманите. Покрај тоа што секојдневно го посетуваат неговите пријатели и семејството, редовно кај него е неговата вереница Марина Гагиќ со која што го очекува своето второ дете.

Деновиве тој повторно ги поздрави своите фанови со ново видео каде што со својата свршеница ја прославуваат својата годишнина.

 

View this post on Instagram

 

❤❤????????????❤❤✨????????

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

 

View this post on Instagram

 

❤????❤

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

Танги, прегратки и шах, Дарко Лазиќ ужива во својата рехабилитација /ФОТО/

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------