Home INFO Снеже Велков сама си ја подготви роденденската торта, па дуваше свеќички во...

Снеже Велков сама си ја подготви роденденската торта, па дуваше свеќички во “Утринската на Телма” (Видео)

реклама:G Natural

ТВ водителката Снеже Велков неодамна го прослави својот јубулеен, 40 ти роденден.

Со години ја гледаме на малите екрани, а денес таа е сопруга и мајка на две деца, жена посветена на здравиот начин на живот.

Велков честопати е гостинка во утринската програма на Телма, каде со гледачите споделува здрави оброци, со интересни состојки и лесни за готвење.

И додека приготвуваше торта, водителите Ненад Ѓорѓиевски и Ивана Мангароска пријатно ја изненадија со свеќички, пеејки и среќен роденден.

Во продолжение погледнете го видеото!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------