Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со ѓаволски симболи и скоро гола Јелена Карлеуша го „запали“ клубот во...

Со ѓаволски симболи и скоро гола Јелена Карлеуша го „запали“ клубот во Нови Сад (видео)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша викендов настапи во еден клуб во Нови Сад и како што се очекуваше повторно со стајлинг за кој со денови се коментира.

Покрај скоро разголените гради и задник таа имаше и рогови на главата направени од косата па голем дел од коментарите на социјалните мрежи изгледот и го поврзуваа со ѓаволот и неговите симболи.

Еве како дрмаше Карлеуша викендов…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------