Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со љубовен танц и торта со прскалки, Лепа Брена го прослави својот...

Со љубовен танц и торта со прскалки, Лепа Брена го прослави својот јубилеен роденден (видео)

реклама:G Natural

Со прскалки на тортата и со одбрани најблиски гости Лепа Брена вчера го прослави својот јубилеен 60ти роденден.

Нејзините фанови и блиски со искрени желби и го честитаа на социјалните мрежи а таа со своите следбеници сподели ретро фотки и видеа одбележувајки го денот присетувајки се на својата долга кариера.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------