Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со 26 години помлада Бред Пит го прослави својот 60ти роденден (фото)

Со 26 години помлада Бред Пит го прослави својот 60ти роденден (фото)

реклама:Лето во Банско

Дека годините ништо не му можат повторно покажа бред Пит прославувајки го својот 60ти роденден со новата 25 години помлада девојка Инес де Рамон (34).

Тие прославија во еден ресторанот „Mother Wolf “ во Лос Анџелес заедно со блиски пријатели, а папараците можеа слободно да ги фотографираат додека влегуваа на забавата видно расположени.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------