Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со чипкани хулахопки и шешир, Јелена Карлеуша го јавна радијаторот во тоалетот...

Со чипкани хулахопки и шешир, Јелена Карлеуша го јавна радијаторот во тоалетот (фото)

реклама:SANSIRO

Кога станува збор за пејачката Јелена Карлеуша сите веќе се навикнавме на нејзините фотографии со најразлични провокативни изданија и пози кои таа ги објавува на Инстаграм.

Овој пат повторно реши да го привлече вниманието врз сбе објавувајки фотка само во хулахопки сликана во нејзиниот тоалет слична како на Плејбој зајачиците.

Има ли потреба од дополнителен коментар….

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------