Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со чив подарок се пофали Јелена Карлеуша?! Дали сопругот ја заборави оваа...

Со чив подарок се пофали Јелена Карлеуша?! Дали сопругот ја заборави оваа година? (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Овој ден дефинитивно големото внимание предизвикуваат јавните личности т.е дамите на естрадата покажувјки која што добила за 8ми Март.

Вниманието најпрво го привлече Цеца со подарокот од нејзиното ново момче Богдан, но не остана покуса ниту Јелена Карлеуша која на својот Инстаграм објави стори фотографии од нејзиниот подарок исполнето со цвеќиња, јагоди и колачиња и украсни бомбици со порака: „Среќен 8 март“.

Веќе во јавноста се нагодува дека овој убав подарок е од нејзините ќерки Ника и Атина и дека оваа година нејзиниот сопруг сеуште со ништо не ја изненадил.

Дали Карлеуша ќе објави што годинава Душко и подарил за 8ми март ќе почекаме до крајот на денот…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------