Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со црн чипкан миниќ Јелена Карлеуша го разгоре Инстаграм (фото)

Со црн чипкан миниќ Јелена Карлеуша го разгоре Инстаграм (фото)

реклама:Лето во Банско

Секојдневно пејачката Јелена Карлеуша се струди да предизвика што поголемо внимание врз себе објавувајки провокативни фотки од себеси.

И кога фановите со секој нареден пост остануваат шокирани и изненаден не ни претпоставуваат што следно ги чека.

Па така пејачката денеска им приреди ново секси изненадување во чипкан миниќ кој го натегнала по повод снимањето на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

View this post on Instagram

😷 In @niniawomenshowroom

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------