Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со црвена танга Ким Кардашијан ги раздрма фановите на Инстаграм (фото)

Со црвена танга Ким Кардашијан ги раздрма фановите на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Ријалити старлетата Ким Кардашијан отсекогаш знаела како да го привлече вниманието на себе за постојано да е актуелна во медиумите.

Таа секојдневно објавува фотографии и сториња од нејзиното секојдневие па доколку ви недостасува семејното шоу „Во чекор со Кардашијан“ кое престана да се снима можете да ја следите на Инстаграм и да бидете во чекор со нејзиниот живот.

Во последната нејзина објава т.е фотографија Ким повторно реши да направи провокативна фотка и да ја презентира својата црвена танга пред своите следбеници кој и овој пат добро ја излајкуваа со околу 5.000.000 лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------