Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со деколтето во преден план на роденденот Цеца и Анастасија Ражнатовиќ ги...

Со деколтето во преден план на роденденот Цеца и Анастасија Ражнатовиќ ги оставија сите без здив (фото)

реклама:G Natural

По вчерашниот роденден на малиот Жељко кој наполни една година сите зборуваат за лудата прослава но и за секси комбинациите во кои беа облечени Цеца и нејзината ќерка Анастасија.

Иако дел од хејтерите не пропуштија да ги прокоментираат дека се облечени под просек и изгледаат како за на матура или во диско, сепак повеќето фанови воздивнуваа на нивниот секси изглед.

Кој е вашиот коментар?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------