Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со драма и медиумска помпа пречекан италјанскиот секси дедо Џанлука Ваки на...

Со драма и медиумска помпа пречекан италјанскиот секси дедо Џанлука Ваки на ревакцина во Белград (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Најсескси дедото како што е познат низ порталите повторно пристигна во Белград со приватен авион за втора доза од вакцината против корона.

Пречекан од заменик градоначалникот, многу новинари и како ѕвезда со многу новинари тој се вакцинираше пред очите на јавноста покажувајки го згодното тетовирано тело.

Откако ја прими вакцината за медиумите изјави:

“Имам српски корени од страната на мојот дедо и се чувствувам близок до Србите. Го сакам Белград, поврзан сум со Белград. Луѓето секогаш ме пречекуваат и многу сум среќен. Останувам два дена и потоа ќе се вратам “, рече тој.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------