Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со емотивна фотографија Сања и Слаткар го обележаа роденденот на синчето на...

Со емотивна фотографија Сања и Слаткар го обележаа роденденот на синчето на социјалните мрежи (фото галерија)

реклама:G Natural

На 15 април минатата година се роди ценатарот на универзумот за Сања Николиќ и Марко Маринковиќ-Слаткар, па среќните родители скромно со споделување на семејни фотки го обележаа со своите пријатели.

Заради пандемијата Моша не можеше да добие роденденска забава па мама и тато му приредија „забава за тројца“ како што тие напишаа на социјалните мрежи.

Сања се потсети на бременоста и објави фотогрфија кога беше бремена на која додаде:
„Ова сме ние. Април 2020. Од кај знаевме што ќе доживееме? Џабе кажувавте“.

Среќен роденден Моша, голем да растеш!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------