Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во мини костум за капење од латекс Јелена Карлеуша се „брчка“ покрај...

Во мини костум за капење од латекс Јелена Карлеуша се „брчка“ покрај нејзиниот базен (видео)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша не мирува, па реши повторно да постира провокативно видео на својот Инстаграм профил.

Овој пат пејачката се снимала додека е покрај базенот во нејзината нова вила со мини костум за капење од латекс и црни очила за сонце.

Таа во новата вила е сеуште тазе и следниот период ќе го користи за потполно да се преселат со целото семејство но и да ја среди по свој вкус.

View this post on Instagram

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------