Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со фотка во бикини ќерката на раперот Еминем се пофали дека е...

Со фотка во бикини ќерката на раперот Еминем се пофали дека е подготвена за летото (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Жерката на популарниот рапер Еминем порасна во вистинска убавица се коментарите на светските медиуми и неговите фанови по фотографиите кои таа ги објавува на социјалните мрежи.

Хејли Метерс има над 2 милиони следбеници на својот Инстаграм профил а со нејзината последна објава каде позира во бикини и вели дека е поготвена за летото собра на 200 000 лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------