Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со гола фотка го прослави својот роденден, ќерката ба Синди Крафорд неодолива...

Со гола фотка го прослави својот роденден, ќерката ба Синди Крафорд неодолива и секси (фото)

реклама:G Natural

Ќерката на топ моделот Синди Крафорд изгледа решила да оди по стапките на својата мајка и за својот 19 ти роденден таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е гола и изгледа совршено.

Каја Гербер на себе има само чизми, а градите и се покриени со ѕвездички.

Многумина не одолеаа да и кликнат лајк но и покрај честитките да искоментираат за нејзината убавина и згодно тело.

View this post on Instagram

nineteen 🖤

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------