Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со „Карлибич“ Јелена Карлеуша го најави нејзиниот брутално шокантен проект (видео)

Со „Карлибич“ Јелена Карлеуша го најави нејзиниот брутално шокантен проект (видео)

реклама:Лето во Банско

Откако пред неколку дена започнаа тизерите, најавите, билбордите и конечно промоцијата на социјалните мрежи, пејачката Јелена Карлеуша се пофали со својот нов музичко-визуелен проект „Алфа“ по 10 години пауза.

Без многу детали за плановите околу промоцијата и целиот материјал фановите на Јелена веќе можат да го погледнат нејзиниот нов спот „Карлибич“ и да преслушаат од новиот ауудио материјал на стрим платформите.

Како и секогаш пејачката никого не остави рамнодушен а коментарите се поделени од крајност во крајност.

Кој е вашиот коментар?
Погледнете и пресудете сами!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------