Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со кусо џемперче и пола гради надвор Станија го топи снегот и...

Со кусо џемперче и пола гради надвор Станија го топи снегот и мажите на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Откако замина на зимување во Златибор, српската старлета и ријалити девојка Станија постојано ги возбудува своите следбеници со нови фотографии кои ги прави таму.

Провокативна и разголена на снегот Станија не престанува да провоцира.

И овој пат во кусо џемперче со половина гради надвор направи хаос на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------