Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со мажот само 7 дена остатокот со пријателки, на Сузана Манчиќ по...

Со мажот само 7 дена остатокот со пријателки, на Сузана Манчиќ по неколку брака и се погоди

реклама:G Natural

Српаската лото девојка како што многумина ја знаат Сузана Манчиќ секогаш предизвикувала големо внимание врз себе што заради нејзината убавина но и од нејзините слободоумни изјави и постапки.

Овој пат за една српсак телевезија призна дека новиот маж го посетува само седум дена. Тој живее во Атина и таа секој месец оди да го види, додека останатокот од месецот го користи за своите пријателки и дружби во Белград.

Како што таа додала во Атина и било многу досадно посебно сега кога било се затворено заради пандемијата, и едвај издржувала и толку со оглд на тоа дека и сопругот бил постојано на работа па морала и тоа време да го минува сама.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------