Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со многу емоции и приватни семејни фотографии Елена Ристеска и го честиташе...

Со многу емоции и приватни семејни фотографии Елена Ристеска и го честиташе роденденот на својата мајка (фото)

реклама:G Natural

Нашата пејачка Елена Ристеска несекогаш објавува приватни фотографии од своите блиски и од своето секојдневие.

Генерално сите постови се за нејзиниот парфем но професионални фото сесии.

Она што позитивно ги изненади нејзините следбеници на Инстаграм беше роденденскиот пост со неколку семејни фотографии на Елена со нејзиниот татко, мајка, сестра и внука од пред неколку години до сега и честитката која што таа и ја упати на мајка си по повод нејзиниот роденден:

-„Една е мајка“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------