Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со мрежа на голите гради Јелена Карлеуша објави мал дел од новиот...

Со мрежа на голите гради Јелена Карлеуша објави мал дел од новиот хит и ги раздрма фановите (видео)

реклама:G Natural

Вчера на офоцојалниот профил на Инстаграм српската контраверзна пејачка Јелена Карлеуша сподели со своите следбеници мало видео парче од нејзиниот нов хит „Ла бомба“ кој е на шпански јазик и го најавува скоро една година.

Но сепак за промоцијата ќе почекаме, бидејки како што напиша таа во постот песната ке ја има својата промоција, додека не стивне пандемијата со корона вирусот.

Нема да ве оставиме покуси и вие да ВИДИТЕ и чуете што таа подготвува….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------