Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со нови силикони старлетата Станија велгува во реалното шоу „Задруга4“ (фото +16)

Со нови силикони старлетата Станија велгува во реалното шоу „Задруга4“ (фото +16)

реклама:Велигден со Стаф

Ријалити балканската ѕвезда Станија повторно е пред нов предизвик и учество во новата сезона на тв шоуто „Задруга4“.

Таа планира со своето учество да ја полуди машката публика но и учесниците и в припремата за шоуто таа набавила само секси облека.

Како што велат информации блиски до старлетата, таа неодамна посетила и естетски хирург и дополнително ги зголемила своите гради.

Дали ќе и помине шемата со сексипил до победа останува да видиме…

View this post on Instagram

@stanijaorganic 🌱

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

View this post on Instagram

@stanijaorganic 🛁

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------