Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со ретро слика Ким Кардашијан ги разоткри сестрите пред естетските операции (фото)

Со ретро слика Ким Кардашијан ги разоткри сестрите пред естетските операции (фото)

реклама:G Natural

Откако Ким кардашијан на својот Инстаграм профил објави ретро фотографија, коментарите не стивнуваат.

На фотографијата е таа со своите сестри Клои, Кендал и Кајли, но како што може да се забележи освен таа другите сестри не наликуваат апсолутно на она што се денеска. Па многуина коментираа дека по оваа фотографија повторно ќе се разбрануваат во јавноста гласините за многуте пластични операции кои ги имаат направено.

Којзнае што ќе и направа на Ким сестрите после ова…

View this post on Instagram

Babies at Benihana 🥰

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------