Home INFO Со секси фотка во базен Ријана го најави печатениот ЕКСКЛУЗИВЕН лимитиран едиторијал...

Со секси фотка во базен Ријана го најави печатениот ЕКСКЛУЗИВЕН лимитиран едиторијал (ФОТО)

реклама:G Natural

Ријана пстојано има нови изненадувања и фотки за своите милионски фанови па така на својот Инстаграм со секси фотка во базен ја промовираше лимитираната печатена едиција.

Овој џиновски едиторијал е достапен само во 500 примероци ширу светот и претставува ексклузивно издание кое што изобилува со специјални постери, дизајни и куп фотографии и информации за пејачката.

Доколку сакате да пробате да го нарачате, проверете на нејзината официјална веб страна ТУКА

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Згодна и секси Марјана Станојковска во најжешките комбинации во црно

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------