Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со слика од породилната сала пејачката Туна објави дека е повторно мајка...

Со слика од породилната сала пејачката Туна објави дека е повторно мајка (фото)

19
реклама:Лето во Банско

Поп пејачката Алтуна Сејдиу- Туна која на македонската пубилика и е позната по музичкото талент шоу „М2 – потрага по ѕвезди“ на својот профил споели фотографија веднаш по породувањето и со неа гордо напиша дека добила уште еден син.

Во потот додаде:

„Се молев на Бог да ми донесе на светот маж кој секогаш ќе ме сака. Тој ме благослови со два сина.
Среќен Ден на мајката! Горда мајка на Тиан и Зен.“

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------