Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со стомак до заби и длабоко деколте Луна Џогани провоцира со секси...

Со стомак до заби и длабоко деколте Луна Џогани провоцира со секси фотка (фото)

реклама:G Natural

Луна Џогани kоја се прослави по победата во реалното шоу „Задруга“ а богами таму си најде и маж е веќе во поодмината бременост.

Таа секојдневно споделува фотографии со своите фанови и споделува како се чувствува во нејзината бременост.

Во фустан со длабоко деколте и шлиц до колкот идната мајка повтоно го привлече вниманието од следбениците и порталите.

Таа под сликата додаде:
„Драго минато благодарам за лекциите, драга иднино подготвена сум!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------