Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со видео во кое што позира гола Емили Ратрајковски објави дека е...

Со видео во кое што позира гола Емили Ратрајковски објави дека е бремена (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Манекенката Емили Ратрајковски убавата вест за својата бременост ја сподели со светот на оргинален начин, преку насловните страници и видео кое што го снимила дома за магазинот „Вог“ во кое го открива своето секојдневие како бремена жена.

Таа го очекува првото дете со продуцентот Себастијан Беар Меклард и како што изјавила едвај чека да стане мајка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------