Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со задникот ги возбуди со прстенот ги збуни, Клои Кардашијан објави жешка...

Со задникот ги возбуди со прстенот ги збуни, Клои Кардашијан објави жешка фотка (фото)

реклама:G Natural

Се чини дека откако подосланбе и се смири со поранешниот Тристан Томпсон, Клои Кардашијан не престанува да провоцира.

Па така на својот Инстаграм профил објави фотка две во едно, нејзиниот веренички дијамантски прстен и нејзиниот голем задник кој е исто така во преден план.

До ког е цвета љубовта не знаеме но затоа сме сигурни дека оваа фотка го привлече вниманието на сите нејзини следбеници.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------