Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со задникот во преден план ќерката на Цеца ги размрда фановите, Анастасија...

Со задникот во преден план ќерката на Цеца ги размрда фановите, Анастасија со нови секси фотки

реклама:G Natural

Ќерката на Цеца и понатаму е актуелна на социјалните мрежи со фотографиите кои секојдневно ги објавува на својот Инстаграм профил.

Анастасија Ражнатовиќ максимално ужива во летото со своите пријатели и не пропушта да биде легната на соснцето со секси бикини.

Во секоја од фотографиите добива само позитивни коментари за нејзиниот изглед, а по некоаш стигнува и некоја понуда за брак од обожавателите.

View this post on Instagram

so frightening, yet so exquisite… the sea. 🌊

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

View this post on Instagram

Beach day 🎡🥳

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------