Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со задникот во преден план Нивес Целзиус го чисти балконот (ФОТО)

Со задникот во преден план Нивес Целзиус го чисти балконот (ФОТО)

SHARE

Хрватската старлета Нивес Целзиус не мирува ниту на социјалните медиуми со секојдневни сески фотки а ниту во изолација со секојдневните домакински работи.

Таа се пофали со фотографија како го чисти стаклото на балконот каде што се разбира в преден план е нејзиниот задник.

Не се преврте од балкон но затоа повторно ги разбранува фановите и хејтерите со куп коментари.

РЕКЛАМИ:
Loading...