Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со задникот во преден план Нивес Целзиус го чисти балконот (ФОТО)

Со задникот во преден план Нивес Целзиус го чисти балконот (ФОТО)

реклама:G Natural

Хрватската старлета Нивес Целзиус не мирува ниту на социјалните медиуми со секојдневни сески фотки а ниту во изолација со секојдневните домакински работи.

Таа се пофали со фотографија како го чисти стаклото на балконот каде што се разбира в преден план е нејзиниот задник.

Не се преврте од балкон но затоа повторно ги разбранува фановите и хејтерите со куп коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------