Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со затегнати гради до експлозија, Ким Кардашијан претставува нова колекција (фото)

Со затегнати гради до експлозија, Ким Кардашијан претставува нова колекција (фото)

реклама:G Natural

Ријалити старлетата Ким Кардашијан знае како да направи хаос и да привлече внимание во се она што го рекламира и објавува на социјалните мрежи.

Затегната во корсет со градите во преден план Ким најави нова колекција од нејзиниот бренд KKW Beauty, но тоа не е ни така битно затоа што сите го задржаа својот поглед на градите па и не беше така битно што рекламира….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------