Home INFO Сопругата на Џастин Бибер мета на критики од фановите на бившата девојка

Сопругата на Џастин Бибер мета на критики од фановите на бившата девојка

реклама:G Natural

Откако минатата недела таа заедно со дел од кланот Кардашијан ја иссмеваа пејачката Селена Гомез на Тик Ток, по објавата на фотографии од пејачката каде што нејзиното тело не е баш совршено армија од фанови ја нападнаа сопругата на Џастин Бибер.

Имено манекенката Хејли Бибер која сподели неколку фотографии на социјалните мрежи со честитки по повод роденденот на својот сопруг, куп ботови и гневни фанови на бившата на Бибер, Селена Гомез заради ситуацијата со иссмејувањето.

„По ѓаволите, заборавив да те отследам“, напишаа неколку луѓе, спомнувајќи како Хејли изгуби речиси милион следачи за неколку дена откако ја исмеја поранешната девојка на Џастин.

А не останаа должни да и порачаат малку повеќеда се грижи за својот сопруг наместо со телото на бившите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------