Home INFO Сопругата на Џастин Бибер блесна во прекрасна венчаница (фото)

Сопругата на Џастин Бибер блесна во прекрасна венчаница (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Изминатата недела славниот пејач Џастин Бибер, и неговата избраничка Хејли Болдвин се венчаа по втор пат.

Прекрасната невеста на социјалните мрежи објави фотографија од нејзината венчавка, а сите погледи беа вперени кон неверојатно добрата венчаница која ја имаше на себе.

Со прекрасна порака везена на самиот вел, Хејли инспирираше многу идни невести!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------