Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопругот на Јелена Карлеуша во нова афера со позната водителка, заради неа...

Сопругот на Јелена Карлеуша во нова афера со позната водителка, заради неа ќе остане во Србија

реклама:G Natural

Не запираат гласините дека сопругот на Јелена Карлеуша и понатаму продолжува да ја изневерува и дека во моментов е во тајна врска со водителката Сања Маринковиќ која од неодамна се развела од својот сопруг.

Озборувањата и пишувањата на порталот Курир.рс одат до таму дека Душко Тошиќ планирал заради водителката да остане во Србија и да потпише за клубот „Црвена ѕвезда“.

Карлеуша на прашањето од новинарите немала коментар и успешно ги избегнала нивните прашања.

Сопругот на Јелена Карлеуша како Сулејман, и жената и швалерката ги…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------