Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопругот на Карлеуша шокиран: „Не ја ни удрив а Божиќ го минав...

Сопругот на Карлеуша шокиран: „Не ја ни удрив а Божиќ го минав во полиција“

реклама:G Natural

Божиќната драма во семејниот дом на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ го обиколи балканот и веднаш стана топ информација во сите балкански медиуми.

Заради наводно семејно насилство Јелена по божиќната вечера повикала полиција заради како што изјавила вербален напад и шамар од нејзиниот сопруг.

По приведувањето во полициската станица Душко бил изненаден од пријавата и изјавил дека не ја ни допрел својата сопруга и дека е очаен што Божиќ наместо со семејството го минува во станица.

Дополнителни информации сеуште нема освен забрана за приближување до сопругата од 48 часа.

Како ли ќе заврши оваа драма останува да видиме…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------