Home INFO Сопругот на Кортни Кардашијан заврши во болница, никој не открива што му...

Сопругот на Кортни Кардашијан заврши во болница, никој не открива што му се случува

реклама:Велигден со Стаф

Травис Бекер, сопругот на ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан е итно хоспитализиран, пренесуваат странските медиуми.

Како што пренесува TMZ, музичарот Травис со возило на итна медицинска помош е пренесен во болницата Вест Хилс. Како што поткриваат од TMZ, Кортни цело време била до него.

Сеуште е непознато од кои причини музичарот завршил во болница, а неговите фанови се загрижени од објавата на Травис на неговиот Твитер профил, каде кратко напиша: “Боже, спаси ме!”

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------