Home INFO Сопругот на Северина на оргинален начин откри каква е ситуацијата со нивниот...

Сопругот на Северина на оргинален начин откри каква е ситуацијата со нивниот брак (ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Медиумите низ целиот балкан веќе одреден период се преокупирани со бракот на хрватската пејачка Северина.

Додека Северина молчи за наводните проблеми во бракот со Игор Којиќ, што последниве недели е топ тема во медиумите во регионот, нејзиниот сопруг реши да се огласи преку социјалните мрежи и на оригинален начин да навести што мисли за гласините што се шират.

На инстаграм-профилот објави илустрација на која позира прегрнат со Северина, додека од зад грмушките ѕирка нејзиниот бивш партнер Милан Поповиќ.

„Генерален покровител на мојот брак, од доверливи шумски извори“, напиша Игор и ја објави песната од Ѓорѓе Балашевиќ „Намтор“.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------