Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сораја со дупли силикони во најминијатурното бикини, како од сајт за возрасни...

Сораја со дупли силикони во најминијатурното бикини, како од сајт за возрасни (фото/видео +16)

реклама:Велигден со Стаф

Една од најпопуларните старлети на балканов дефинитивно е Сораја, која во моментов е на некоја луксузна дестинација, мажена за руски милијардер и со забрана за влез во Србија заради малверзации.

Постојано ги провоцира своите следбеници на Инстаграм објавувајки скоро голи и провокативни фотографии, но овој пат очигледно се надмина себеси.

Таа од својот одмор објави неколу фотки и видео каде што е „облечена“ во најминијатурните бикини.

Иако изгледа совршено сепак ова е за сајт за возрасни…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------