Home INFO Совршено-згодна Хали Бери објави фотка од теретана и направи хаос на Инстаграм

Совршено-згодна Хали Бери објави фотка од теретана и направи хаос на Инстаграм

реклама:Велигден со Стаф

Убавата холивутска актерка Хали Бери покажа преку своите фотографии на социјалните мрежи дека не старее.

Имено, 54 годишната актерка постојано вежба со свој личен тренер и без грам маснотија изгледа совршено.

Фановите постојано и коментираат дека изгледа како 20 годишна девојка и дека има совршено тело.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------