Home INFO Специфична во секој поглед: Констракта на плажа (фото)

Специфична во секој поглед: Констракта на плажа (фото)

реклама:G Natural

Нејзината популарност порасна по учеството на Евровизија. Ана Ѓуриќ, попозната како Констракта беше во центарот на вниманието на јавноста, особено поради нејзиниот специфичен стил.

По завршување на Евровизија, Ана делумно се повлече од јавноста.

Констракта на Инстаграм сподели фотографија со која повторно се најде во фокусот на вниманието, а со фотографијата уште еднаш покажа колку е специфична.

Имено, Ѓуриќ на Инстаграм објави фотографија од плажа, но за разлика од повеќето нејзини колешки, таа не позираше во предизвикувачки костим за капење, туку напротив, беше облечена во црно од глава до пети.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------