Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Спектакуларна слава кај сватовите на Цеца Ражнатовиќ, во домот на Родиќ ечат...

Спектакуларна слава кај сватовите на Цеца Ражнатовиќ, во домот на Родиќ ечат трубачи (фото)

реклама:G Natural

Кај семејството Родиќ вчера беше многу весело со оглед на тоа дека тие имаа слава а по тој повод покрај многуте гости повикаа и трубачи.

Во Титл кај сватовите пристигна и Цеца Ражнатовиќ која беше дочекана со свирење на „Ѓурѓовден“ од каде атмосверата зовре и забавата продолжи до раните часови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------