Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Спружена и опуштена на јахта, Лепа Брена ужива во Монте Карло (фото)

Спружена и опуштена на јахта, Лепа Брена ужива во Монте Карло (фото)

реклама:G Natural

Сосема опуштена далеку од очите на јавноста и сцената се чини дека Лепа Брена ужива максимално во летото.

Таа заедно со нејзиниот сопруг Бобо е во Монте Карло каде што на својата јахта ги угостија и сите членови од семејството со снаите но според објавите имаат време да си посветат и самите на себе.

Брена секој убав момент сака да го споделува сос воите фанови па така е и овој пат, каде што пејачката постираше серија фотки од нејзиното опуштено крстарење.

View this post on Instagram

On our trip…😎🌞☀️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------