Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Српската барбика Наташа Беквалац објави фотка во бикини и ги подзина своите...

Српската барбика Наташа Беквалац објави фотка во бикини и ги подзина своите фанови (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Српската барбика како што многумина ја нарекуваат, пејачката Наташа Беквалац повторно покажа колку е секси и згодна и направи хаос на социјалните мрежи објавувајки фотка од нејзиниот одмор каде што позира на плажа во бикини.

Таа отпатува во Египет заедно со нејзините ќерки Катја и Хана и додека ужива на плажа покажа колку е совршено нејзиното тело, а в постот додаде:

“Ќе живееме на море“

Фановите не пропуштија да ја пофалат и да споделат со неа по некој комплимент и лајк.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------