Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Starfish“: Со школки на градите и хеланките Јелена Карлеуша како жешка сирена...

„Starfish“: Со школки на градите и хеланките Јелена Карлеуша како жешка сирена ги збрлаве сите (фото)

реклама:G Natural

На новото снимање за емисијата „Ѕвездите на Гранд“ пејачката и дел од жири комисијата Јелена Карлеуша повторно ги остави подзинати сите.

Таа овој пат се појави во хеланки и боди со принт од морски школку и ѕвезди кои на Јелена и прилегаа совршено, па новинрските екипи не престанаа да ја фотогрфираат пејаката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------