Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Старлетата Сораја овој пат наместо градите ги покажа скапите подароци од 322...

Старлетата Сораја овој пат наместо градите ги покажа скапите подароци од 322 000 евра

реклама:G Natural

Српската старлета Сораја и понатаму го крие приватниот живот од јавноста но затоа никако не ги крие скапите подароци кои шостојано ги добива на своја адреса.

Таа на 11 ноември го прослави својот 34 роденден и веднаш на својот Инстаграм профил ги презентираше подароците кои ги доби по тој повод.

Од скап часовник и прстени кои чинат 78.000 и 164.000 евра, до луксузен часовник со дијаманти од позната марка чини околу 50.000 евра.

Порталот „Србија Данас“ пресметува дека вредноста на она што Сораја го покажа на социјалните мрежи е 322.000 евра.

Сигурно се од роднините?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------