Home INFO Старлетите и во време на изолација и коронавирус не мируваат, Ава Карабатиќ...

Старлетите и во време на изолација и коронавирус не мируваат, Ава Карабатиќ ја продава долната облека

реклама:G Natural

Старлетите и во време на изолација и коронавирус не мируваат.

Хрватската старлета Ава Карабатиќ постојано ги забавува своите следбенизи на социјалните мрежи со објавување на разголени фотографии и најразлични предизвици.

Тоа што таа го правеше последно беше вклучувањето во живо и комуникацијата со нив, каде што можеа да и постават најразлични прашања без цензура.

Меѓу прашањата кои што се нижеа беше: „-Сакаш ли продадеш своите носени гаќи?“

На што старлетата без размислување одговорила дека е согласна тоа да го направи и тоа по цена од 16.500 евра за гаќите и 13.200 евра за градникот.

Дали бизнис здрлката ќе успее ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------