Home INFO Сте го ѕирнале ли Инстаграм профилот на Жаде од Клон? Поубава од...

Сте го ѕирнале ли Инстаграм профилот на Жаде од Клон? Поубава од кога било!(ФОТО)

реклама:G Natural

Познатата актерка веќе ја започна четвртата деценија од својот живот и изгледа неверојатно!

Џована Антонели сите ја паметиме по улогата на Жаде во серијата Клон, која имаше рекордна гледаност на светско ниво.

Денес актерката е мајка на три деца и сеуште плени со својата убавина.

All jeans!!! ???? @lavoisier

A post shared by Giovanna Antonelli (@gioanto) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------