Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Стигна и првата честитка, Наташа Беквалац затекната од мини роденденското изненадување (фото)

Стигна и првата честитка, Наташа Беквалац затекната од мини роденденското изненадување (фото)

Беквалац и Карлеуша
реклама:Лето во Банско

Поп пејачката Наташа Беквалац веќе започна со прославата на својот роденден ако може да се заклучи по нејзините објави на сториња на социјалните мрежи.

Пејачката решила овој роденден да не прави голема забава и да отпатува со своите сестри Кристина и Тања како и најдобриот пријател во Атина каде што ќе организира интимна забава за нив.

Тие и приредиле мини изненадување веднаш по полноќ додека седеле во еден ресторан, а за вечерва е најавена забава на плажа со диџеј и вина по желба на гостите, а добро информиран извор додава дека забавата по полнќ ќе продолжи во една од дискотеките таму.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------